Adin Šećibović iz STK Mladost viceprvak BiH u kategoriji U-21

Tokom jučerašnjeg dana, prema kalendaru STS BiH u Ilijašu je održano Državno prvenstvo BiH u kategoriji mlađih seniora U-21, na kome su učestvovali i članovi našeg kluba. 

Fantastičan rezultat je ostvario Šećibović Adin, koji je u pojedinačnoj konkurenciji osvojio 2. mjesto. U finalnom meču je poražen od Pejić Daria iz Stk “Spin” Banja Luka, dok su 3. mjesto podijelili Kamenjaš Hamza iz Stk “Hašim Spahić” Ilijaš i Zijadić Benjamin iz Stk “Aladža” Sarajevo.
Na istom takmičenju Adin je u konkurenciji mix parova, osvojio 3. mjesto zajedno sa Zlotrg Ajnom iz Stk “Vitez” Vitez.
Dan prije, tačnije u subotu u Vitezu je održano Otvoreno prvenstvo BiH u kategoriji najmlađih kadeta, gdje su također učešće uzeli članovi našeg kluba. Naša Zlotrg Zara je ostvarila još jedan zapažen rezultat, osvojivši 2. mjesto. U finalnom meču je poražena od Hadzović Mie iz Stk “Bosna” Sarajevo.