Dobri rezultati mladih zeničkih stonotenisera na turniru u Sarajevu

Proteklog vikenda je u Sarajevu održan međunarodni “Gewo” Open, u organizaciji Stonoteniskog kluba  “Spin 2012” Sarajevo.

Takmičenje se igralo u svim starosnim kategorijama, te se bodovalo za važeće rang liste, a učestvovali su igrači iz BiH, Srbije i Crne Gore.Članovi stonoteniskog kluba Mladost iz Zenice na ovom takmičenju te ostvarili zapažene rezultate. U kategoriji najmlađih kadetkinja, Zara Zlotrg je osvojila 3. mjesto, u kategoriji mlađih kadeta Dino Zlotrg je osvojio 2. mjesto a Benjamin Čabaravdić je ostvario plasman među 8 najboljih. Zatim u kategoriji kadeta Dino Zlotrg je osvojio 2. mjesto, dok su Kamer Maglić i Tarik Alispahić ostvarili plasman među 8 najboljih.U kategoriji seniora, najuspješniji je bio  Edin Konjić, koji je osvojio 1. mjesto.