BH kadetkinje u prijateljskoj utakmici bolje od Crne Gore sa 2:1

Kadetske ženska nogometna reprezentacija BiH pobijedila je danas u prijateljskom meču u Trening centru NS/FS BiH u Zenici vršnjakinje iz Crne Gore sa 2:1.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova.U nastavku izabranice selektora Ilije Lucića,bolju igru krunisale su sa dva gola.

Reprezentacija BiH povela je u 54. minuti golom ‘Dušice Lukić koja loptu sa desetak metara šalje u gol za 1:0. Na 2:0 povisila je Fadila Mujkić nakon asistencije Selme Hasić u 72’ minuti susreta.

Drugu prijateljsku utakmicu kadetske selekcije BiH i Crne Gore odigraće u srijedu, 14. marta u 10:00 sati u zeničkom Trening kampu.

Utakmice se igraju u sklopu priprema za učešće bh. kadetkinja na Elitnom kvalifikacionom turniru za EP koji će se igrati od 19. Do 25 marta u Etno selu Stanišići.U grupi 6 su: BiH,Turska, Poljska i Austrija. (M.P.)