Čelik poražen od aktuelnog šampiona

Čelik se iz Mostara vraća sa porazom. Pod Bijelim brijegom crveno crni su izgubili od aktuelnog šampiona Zrinjskog sa 3:0.

Današnju utakmicu ekipa trenera Adnana Orneka počela je u sastavu: Ružić, Bevab, Faustin, Vrhovac, Livaja, Dedić, Dilaver, Okić, Grahovac, Jamak, Miletić.

Plemići već u prvim sekundama susreta dolaze do prednosti. U 25 sekundi za 1:0 pogodio je Bilbija.

Čelik je u 7 minuti zaprijetio preko Dilavera. Minut kasnije na semaforu je bilo 2:0 za Zrinjski.

Na asistenciju Todorovića, Bilbija je ponovo strijelac za 2:0.

U 37 minuti Dilaver je pobjegao odbrani domaćina ali je šutirao iznad gola.

U finišu prvog dijela Čelik je propustio dobru priliku da smanji rezultat. Brkić je odbranio udarac Grahovca.

Bilbija je na dodavanje Kadušića u 61 minuti postigao svoj treći gol za ispostavit će se kasnije konačnih 3:0..

Dva minuta prije kraja susreta Moussa, koji je ušao umjesto Dilavera u 72 minuti, pogodio je prečku. Minut kasnije dobru priliku propustio je i Jurina.

U narednom 16.kolu Čelik će ugostiti ekipu Radnika. (M.Pripoljac)