Pobjedom protiv Krupe Čelik nastavio seriju dobrih rezultata

Nogometaši Čelika upisali su sigurnu pobjedu u okviru 12. kola BH telecom Premijerlige Bosne i Hercegovine protiv Krupe sa 3:1.

U ne baš sjajnoj utakmici izabranici Adnana Orneka odigrali su izuzetno pametno i taktički dobro, te su na kraju upisali nova tri boda. Poveli su domaćini u 15. minuti. Nakon kornera lopta je došla do Bevaba koji je šutirao, a goluman Kutić loše intervenisao za 1:0 što je bio rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu još tri gola. Prvo je Haris Dilaver u 53. minuti pogodio za 2:0, a isti igrač je u 62. minuti postigao svoj drugi, a ukupno treći gol za Čelik. Gosti su vrlo brzo smanjili. U 64. minuti pogodio je Milanović za 3:1. Domaćini zadovoljni vodstvo nisu previše napadali gol protivnika, dok s druge strane Krupa očito danas na Bilinom polju nije mogla više od časnog poraza.

Na kraju utakmice publika je još jednom sa travnjaka Bilinog polja ispratila nogometaše Čelika velikim aplauzom. Ovom pobjedom Čelik je nastavio seriju dobrih rezultata. (M.P.)