Čelik se pobjedom oprostio od Premijer lige

Ilustracija

Nogometaši Čelika slavili su danas u Doboju kod Kaknja protiv ekipe Mladosti i pobjedom se oprostili od Premijer nogometne lige BIH. Slavili su zasluženu pobjedu 3:0.

Nakon uvodnih nekoliko prilika zeničani su došli u vodstvo u 29. minuti kada je na asistenciju Anđušića pogodio Đelmić. To je bio i rezultat prvog poluvremena. Na otvaranju drugog dijela Čelik je udvostručio vodstvo. Anđušić još jednom nesebično asistira, ovaj put za Nikolića koji pogađa za 2:0. Uvjerljivu pobjedu zeničana zaključio je najbolji igrač Čelika u ovom susretu Đelmić koji je pogodio za 3:0 u 77. minuti.
Na ovaj način Čelik je zaključio premijerligašku sezonu u kojoj je ispao iz društva najboljih pod dirigentskom palicom trenera Edina Prljače. (M.P.)