Poraz rukometaša Čelika: Sloboda na korak od Premijer lige

Prvo poluvrijeme gosti su riješili u svoju korist sa 15:17. Domaćini su loše otvorili utakmicu. Za četiri minuta postigli su samo jedan pogodak.

U devetoj minuti bilo je 2:7 za goste. Sredinom prvog dijela Sloboda je na plus šest 6:12. U 22. minuti Čelik je stigao na minus jedan 12:13, golom Muslića. Tri minuta kasnije isti igrač izjednačio je na 14:14, da bi gosti u finišu golom Kadića ipak otišli na odmor sa 15:17.
Čelik je u drugo poluvrijeme ušao bez povrijeđenog Muslića. Izabranici Seldina Rizvanovića pružili su žestok otopor favorizovanim gostima. Imali su aktivan rezultat sve do 50. minuta, kada je semafor pokazivao 25:26. Finiš je pripao gostima koji su slavili sa 26:33. Kod gostiju najbolji je bio Suhonjić sa 8, i Kadić sa 7 golova. Kod Čelika Omerović je postigao 6, a Muslić i Aldin Begagić po 4 gola. Čelik u narednom kolu gostuje kod Krivaje. (Mirsad Pripoljac)