Dobri rezultati mladih tenisera iz Zenice na turniru u Banjaluci

Proteklog vikenda u Banjaluci je održan turnir u kategoriji do 14 godina „Grande Elit kup“ u organizaciji Tenis kluba Elite. Na ovom turniru zapažen nastup imali su i mladi zenički teniseri i teniserke.

U konkurenciji djevojčica Emina Čabro članica TK  “As” je zauzela 2. mjesto. U finalu je izgubila od domaće teniserke Anastasije Ignjatić sa 6:0 i 6:3. Njena klubska kolegica Asja Salkanović, turnir je završila na trećem mjestu. U polufinalu je poražena od pobjednice turnira sa 3:6, 6:3 i 6:1.

U konkurenciji dječaka Adnan Vojvodić, član TK ”As” zauzeo je 3. mjesto. Fatih Šišić, član TK “Mladost” iz Zenice na turniru u Banjaluci bio je drugi. U finalu je zaustavljen od Marka Maksimovića iz TK Doboj. Po setovima bilo je 6:3 i 6:2. (M.P.)