Takmičari judo kluba Čelik iz Zenice na tri posljednja takmičenja : Državnom prvenstvu BIH do 23 godine, 18. međunarodnom turniru  „BiH and Nippon“  i 12. međunarodnom  turniru „Stevan Marković u Banja Luci osvojili su ukupno  9 medalja.

Treneri Amir Kofrc , Dijana Vrhovac Sadikovska i Neldin Trako su zadovoljni učinkom svojih takmičara, a na narednim nastupima očekuju još bolje rezultate. Među najuspješnijim takmičarima su: Zubejr Sakić koji je u Sarajevu osvojio zlato, a u Banjoj Luci srebro, srebrene medalje osvojili su i Rania i Danijal Tikveša, Melika Telalović i Harun Selimović. Bronzanom su se okitili: Amaka Karić, Selman Sakić i Mirza Selimović. U judo klubu Čelik nastavljaju sa trenažnim procesom u Međunarodnoj školi na Bilmišću, gdje još uvijek ima mjesta za najmlađe kategorije. Naredno takmičenje na kojem će nastupiti ekipa judo kluba Čelik održaće se početkom decembra u Sarajevu.(M.Pripoljac)