Rukometaši Čelika slavili u Cazinu

Sigurnu i ubjedljivu pobjedu RK Čelik ostvario je u drugom kolu Prve lige Federacije BiH, ovoga puta u gostima protiv Krajine u Cazinu. Trener Seldin Rizvanović pružio je priliku svim igračima sa spiska.

Čelik je bio efikasan naročito preko krila, gdje su Omerović i Mehić iz minuta u minutu pogađali  mrežu domaćina. Omerović je postigao 11, a Mehić osam golova. Od dvanaeste minute do kraja utakmice rezutat je bio u korist RK Čelika, a u pojedim trenucima je iznosio i 15 golova razlike. Krajnji rezultat je bio 37:27 za goste i zaslužena pobjeda Čelika.

U ekipi Čelika, pored već pomentih Omaerovića i  Mehića istakli su se Mrako, Muslić i Kahrić.

U idućem kolu Čelik je slobodan, a trener Čelika Rizvanović će period narednih 14 dana iskoristiti za ,,mini pripreme”, sa treninzima dva puta dnevno kako bi se spremnost ekipe u ostvarenju cilja – Premijer liga BiH digla na još veći nivo. Radiće se u teretani i Gradskoj areni. (M.P.)