Još jedan poraz Čelika

U posljednjoj utakmici 17. kola BH Telekom premijer lige BiH nogometaši Čelika danas su u Tuzli poraženi od Slobode sa 3:0.

Poluvrijeme je bilo 2:0 za Tuzlake. Čelik je počeo utakmicu u sastavu: Marković, Udovičić, Jurković, Duvnjak, Popović, Kadrić, Mehić, Šabanović, Šišić, Mahmutović, Duraković. Golman Čelika, Marković, zaradio je povredu u 11. minuti susreta, a zamjenjen je u 23 minuti utakmice. Na gol je stao Karajbić.

Sloboda je povela u 4. minuti golom Krpića.  Na 2:0 povisio je Šišić autogolom u 45. minuti.

U drugom dijelu, na 3:0 povisio je Osmanagić u 76. minuti iz penala. Bio je to konačan rezultat utakmice.

Čelik je pretposljednji na tabeli sa 10 bodova. U narednom 18. kolu na Bilino polje stiže Zrinjski. (M.P.)